Eladó ház Szentes 185 nm
Eladó ház Szentes 185 nm
Eladó ház Szentes 185 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9019559
Referenciaszám: HZ093077-5213856
Feltöltve: 2 napja

Szentes eladó családi ház 2 szobás: 95 millió Ft

95 millió Ft
513,5 ezer Ft/m²
185 m²
Alapterület
1289 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
EXKLUZÍV ÉLETTÉR SZENTESEN WELLNESS OTTHON, KÉT GENERÁCIÓNAK Szentes egyik nyugodt, kedvelt részén eladó egy napfényes, 3 szintes, különleges hangulatú családi rezidencia, amely tökéletes választás akár két generáció számára is.Az ingatlan kialakítása egyedülálló: Alsó szinten önálló pince lakásKözépső szinten teljes értékű lakrész, hangulatos kandallókkalFelső szinten tágas, intim hálótérA ház különlegessége a közvetlen átjárás a saját wellness részlegbe:- Úszómedence - Jakuzzi- InfraszaunaA gondosan kialakított udvar tovább emeli az ingatlan értékét:- Dupla garázs- Kerti kiülő kemencével tökéletes baráti estékhezEz az ingatlan nem csupán egy otthon, hanem egy életstílus, ahol a kényelem, a tér és a kikapcsolódás találkozik. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Építés éve:
2000
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Pongrácz Csilla
Duna House - Érd, Diósdi út 4.
Az iroda összes hirdetése
+36 23 998 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 320 663 Ft
Második évtől
408 837 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.