Eladó garázs Pécs 17 nm
Eladó garázs Pécs 17 nm
Eladó garázs Pécs 17 nm
+1 fotó
Hirdetéskód: 9020388
Feltöltve: 2 napja

Pécs eladó egyéb garázs 17 m² alapterületű: 6,5 millió Ft

6,5 millió Ft
382,4 ezer Ft/m²
17 m²
Alapterület
17 m2-es garázs eladó Pécs–Kertvárosban – Melinda utcai garázssor (E szektor)! Eladásra kínálok egy 17 m²-es, jó állapotú, egyállásos garázst Pécs–Kertváros kedvelt részén, a Melinda utcai garázssoron. Felnyíló ajtó Beton aljzat, száraz (nem ázik) Áram kiépítve (jelenleg kikötve, könnyen visszaköthető) Könnyen megközelíthető Külön helyrajzi szám, rendezett tulajdonviszony Tehermentes Azonnal birtokba vehető További információért keressen bizalommal! Irányár: 6,5 millió Ft

Az iroda összes hirdetése
+36 70 314 7

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Horváth Enikő
Selling Pécs
Az iroda összes hirdetése
+36 70 314 7

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Horváth Enikő
Selling Pécs
Az iroda összes hirdetése
+36 70 314 7

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem