+12 fotó
Hirdetéskód: 9015862
Referenciaszám: M325583-5230344
Feltöltve: 4 napja
Budapest VII. kerület eladó téglalakás 1+1 fél szobás: 61 millió Ft
61 millió Ft
1,56 millió Ft/m²
39 m²
1+1 fél szoba
4. emelet
Eladó Lakás, Budapest 7. ker.
**Eladó egy kiváló állapotú, teljes körűen felújított lakás Budapest VII. kerületében, a Klauzál tér közelében, egy 1920-ban épült, jó állapotú téglaépület 4. emeletén. A lakás 39 nm alapterületű, 1 szobával és 1 félszobával rendelkezik, belmagassága 3,4 méter, így tágas térérzetet biztosít. Délkeleti tájolásának köszönhetően napfényes, ugyanakkor udvari nézetének köszönhetően csendes. A lakás 2026-ban teljes felújításon esett át, így azonnal költözhető állapotban van. Fűtése gáz konvektorral megoldott, összkomfortos, az épületben lift található. A lépcsőház zárt és rendezett, a közös költség 23 000 Ft havonta, amely tartalmazza a társasházi felújítási alapot és a korlátlan vízfogyasztást is. A parkolás közterületen fizetős övezetben lehetséges. Az ingatlan bútorozatlan, valamint kulcsos, így rugalmasan, előre egyeztetett időpontban bármikor megtekinthető, ezért ideális választás lehet saját otthonnak vagy befektetési célra egyaránt.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújított
Gáz (konvektor)
1920
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Nándori Ágnes
OTPip - Budapest IX. kerület Üllői út 21 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 70 421 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
262 516 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.