Eladó lakás Sopron, Belváros 43 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8745448
Frissítve: ma

Sopron eladó téglalakás 2 szobás: 41,99 millió Ft

41,99 millió Ft
976,5 ezer Ft/m²
43 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Nagyon kedvező áron! Sopron közkedvelt részén, az Ikva soron eladó egy jó állapotú, földszinti önálló lakás. Praktikus elrendezésével ideális választás lehet akár egyedülállóknak, pároknak, vagy akár befeketési célra is. Belváros, az államhatár közel van. Parkolás közterületen,éves díjjal,ami a lakóknak nagyon kedvező ár. Fűtés norvég panelekkel,illetve konvekciós konvektortal. Előnyei: -Cserépkályha -Zárható udvar -2 db tároló tetőtéri udvari -Nincs közös költség -Alacsony rezsi -Csendes jó szomszédok -Azonnal költözhető -Teljesen felújított -Megegyezés szerint,akár bútorozottan is költözhető

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
2
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Elektromos
Építés éve:
1790
Energetikai besorolás:
EE (2016-2023-as besorolás)
Napelem:
Nincs
Átlagos rezsiköltség:
38 900 Ft/hó
alacsony közös költségbeépített konyhabútorbeépített szekrénybelsőkertbútorozottcsatornaétkezőgázkábeltévémelléképületösszkomfortosredőnyszigeteltvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 434 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 141 733 Ft
Második évtől
180 706 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.