Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Budapest XXI. kerület, Erdősor 45 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 9002876
Referenciaszám: UZ27400
Feltöltve: 4 napja

Budapest XXI. kerület eladó áruház 45 m² alapterületű: 49 millió Ft

49 millió Ft
1,09 millió Ft/m²
45 m²
Alapterület
Budapest XXI. kerületében, Erdősor utcai lakótelep szívében kínálok megvételre egy 45 m²-es üzlethelyiséget. Eddig egy szervíz üzemelt benne, tervben van egy kozmetika kialakítása. Jelenleg felújítás alatt áll! Az ingatlan nagy gyalogosforgalmú utcára nyíló bejárattal rendelkezik, így folyamatos szem előtt van, ami kifejezetten előnyös vállalkozási célra. A téglaépítésű, 1985-ben épült üzlet közepes állapotú, jelenlegi funkciója egyéb, ugyanakkor többféle üzleti tevékenységre is alkalmas lehet. A helyiség hűtő-fűtő klímával felszerelt, így a hőmérséklet egész évben szabályozható. Az ingatlan akadálymentesített, ami szélesebb ügyfélkört tesz elérhetővé. A közlekedést a Csepel központja felé közlekedő buszjáratok és a HÉV-vonal határozza meg, amely a Boráros tér irányába biztosít kapcsolatot. Ez a napi ingázók és helyi lakosok folyamatos mozgását hozza a környékre. Ha olyan helyszínt keresel, ahol a láthatóság és a gyalogosforgalom adott, ez az üzlethelyiség érdemes a megtekintésre.

Tulajdonságok

Típus:
Áruház
Szintek száma:
2
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Elektromos
Építés éve:
1985
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozatlangarázsklímasaját parkolóvillany

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kónya Simon
Rock Home Központ
Az iroda összes hirdetése
+36 70 412 5

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kónya Simon
Rock Home Központ
Az iroda összes hirdetése
+36 70 412 5

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kónya Simon