Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Dávod 280 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Dávod 280 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Dávod 280 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8242368
Referenciaszám: M238042-4386796
Frissítve: 14 napja

Dávod eladó borozó és söröző és büfé 280 m² alapterületű: 98 millió Ft

98 millió Ft
350 ezer Ft/m²
280 m²
Alapterület
Bács-Kiskun vármegye egyik pihenőövezetében, közvetlenül a dávodi termálfürdő és egy szálloda szomszédságában kínálunk eladásra egy jelenleg is működő melegkonyhás vendéglátó egységet. A Szigeti Csárda nem csupán egy ingatlan, hanem egy bejáratott, teljes felszereléssel rendelkező üzlet. A 280m2-es komplexum központi eleme a modern konyhatechnológiával többek között új hűtőkamrával és ipari árammal felszerelt főépület, melyet egy lenyűgöző, 180 m2-es, minden évszakban használható fedett terasz egészít ki. Az egység fenntarthatóságát és rendkívül alacsony rezsiköltségét a 2022-ben telepített 15 kW-os napelem rendszer biztosítja, amely a teljes villamosenergia-igényt lefedi. - Stratégiai elhelyezkedés: A térség turisztikai központjában, vendégkörrel - Fejlődő infrastruktúra: A folyamatban lévő mohácsi hídépítés és a tervezett 2x2 sávos gyorsforgalmi út könnyíteni fogja a környék megközelíthetőségét - Teljes körű felszereltség: Az ár tartalmazza a teljes berendezést és a 200 fő kiszolgálására alkalmas eszközöket - Rendezvényhelyszín: Lakodalmak, családi és sportesemények lebonyolítására Hitelügyintézéssel és egyedi OTP-kedvezményekkel gyorsan juthat befektetéséhez. A teljes folyamatot koordináljuk, ügyvédi hátteret, valamint energetikai és villamos biztonsági szakembert is biztosítunk a gyors és biztonságos adásvételhez. Az energetikai tanúsítványt legkésőbb az adásvételi szerződés aláírásáig elkészíti az eladó.

Tulajdonságok

Típus:
Borozó és söröző és büfé