Eladó ház Aba 122 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8997326
Feltöltve: 1 napja

Aba eladó családi ház 4 szobás: 50 millió Ft

50 millió Ft
409,8 ezer Ft/m²
122 m²
Alapterület
863 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Aba Város Fejér vármegyében Székesfehérvártól 20 km-re található. Városunkban megtalálható bölcsőde, óvoda, iskola, gimnázium, posta, Járóbeteg Szakrendelő, Okmányiroda, Penny áruház. A megyeszékhelyre a munkába járást céges járatok biztosítják, a buszközlekedés gyakori. Az ingatlan a város központjában helyezkedik el. Közművesítettség: villany, víz, gáz, csatorna (összközműves), a villanyvezeték teljes egészében az órával együtt cserélve lett, a fűtést konvektor biztosítja, de az egyedi fűtés is megoldható. Padlásra 25 cm-es szigetelőanyag került. Falazata: vályog és tégla Teteje: cserép Az ingatlan teljes belső felújításon esett át és azonnal beköltözhető. Több generáció részére is alkalmas. Elrendezése: 4 db szoba, 1 db konyha, 1 db fürdőszoba, 1 db nyári konyha, 1 db tároló-padlásfeljáró

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozatlancsatornagázkábeltévékertösszkomfortostelefonvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 535 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 168 770 Ft
Második évtől
215 177 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.