+17 fotó
Hirdetéskód: 8994912
Referenciaszám: M328494
Frissítve: 3 napja
Abádszalók eladó családi ház 2 szobás: 69,9 millió Ft
69,9 millió Ft
656,3 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
106 m²
1213 m²
2 szoba
Leírás
Képzeld el, hogy minden reggel a Tisza-tó nyugalma köszönt - és bár nem közvetlen vízparton, mégis annak minden varázsa karnyújtásnyira van.
Abádszalók egyik csendes, mégis kiváló adottságokkal rendelkező részén kínálunk megvételre egy teljes körűen felújított, azonnal költözhető családi otthont, amely nemcsak lakhatásra, hanem életstílusra és lehetőségekre is épült.
A 106,5 nm-es ingatlan egy 1213 nm-es, gondosan megálmodott telken helyezkedik el, ahol minden részlet a kényelmet és a praktikusságot szolgálja.
A főépület (76,5 nm) elrendezése tökéletes harmóniát teremt:
- 2 világos, otthonos szoba
- tágas konyha étkezővel, ahol az együtt töltött pillanatok életre kelnek
- modern fürdőszoba és külön WC
- előszoba és praktikus mosókonyha
És ami igazán különlegessé teszi:
A ház mellett egy 30 nm-es apartman kialakítása már elkezdődött, amely befejezve tökéletes lehet vendégfogadásra, kiadásra vagy akár külön élettérként.
A lehetőségek itt nem állnak meg:
- 80 nm-es garázs - akár több autó, műhely vagy vállalkozás számára
- 26,4 nm-es tároló, amely hűtőkamraként is funkcionál
- 54 nm-es fűthető tároló - egész évben használható
A műszaki tartalom is meggyőző:
- hő- és hangszigetelt műanyag nyílászárók elektromos redőnnyel
- szigetelt falazat (5 cm) és födém (10 cm üveggyapot)
- kiváló állapotú tető
- gáz-kazán radiátoros és padlófűtéssel és kandalló
- hűtő-fűtő klíma
- elektromos kapu, teljes körbekerítettség
- ipari áram (3x16 A)
- helyiségenként vezérelhető riasztórendszer
Az udvar maga a nyugalom szigete:
- automata, 4 körös öntözőrendszer
- fúrt kút
- gondozott, térkövezett környezet
- magaságyások és fóliasátor - a saját termesztés élményéért
Ez az ingatlan nem csupán egy otthon.
Ez egy életforma és befektetés egyben.
Ideális választás:
- kétgenerációs együttéléshez
- vállalkozás indításához vagy működtetéséhez
- műhelynek
- szálláskiadásra a Tisza-tó közelsége miatt