Eladó ház Abádszalók, Nagy Sándor utca 258 nm
Eladó ház Abádszalók, Nagy Sándor utca 258 nm
Eladó ház Abádszalók, Nagy Sándor utca 258 nm
+17 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9001903
Referenciaszám: HZ031641
Frissítve: 4 napja

Abádszalók eladó családi ház 6 szobás: 44,9 millió Ft

44,9 millió Ft
174 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
258 m²
Alapterület
500 m²
Telek
6 szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
ELADÓ CSALÁDIHÁZ ABÁDSZALÓKON A NAGYKIKÖTŐ MELLETT Abádszalók egyik csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, belső kétszintes családi házat, mindössze 300 méterre az abádszalóki Nagykikötőtől. Az ingatlan ideális lehet állandó otthonnak, nyaralónak, vendégháznak vagy befektetésnek is. Az 1990-ben épült ház szilikát-beton szerkezetű, fa gerendás kialakítással. Stabil, masszív épület, amely jó alapot biztosít akár egy korszerűsítéshez vagy egyedi elképzelések megvalósításához is. Főbb jellemzők: * 500 nm-es telek * 136 nm alapterületű ház * 27 nm pince, 50 cm vastag vasbeton pincefallal * 40 nm-es melléképület * belső kétszintes kialakítás * 6 szoba * 1 külön WC * 2 fürdőszoba WC-vel * nagy fedett terasz * szalonnasütő * délkeleti tájolás * nincs állandó közvetlen szomszéd Műszaki tartalom: * jó állapotú cseréptető * födémben kőzetgyapot szigetelés * fa nyílászárók szúnyoghálóval * minden közmű az ingatlanban * fűtés: gázkonvektor és újrarakott cserépkályha * +kályha a konyhában Az ingatlan jelenlegi állapotában is lakható, ugyanakkor felújítással rendkívül hangulatos és értékes otthonná vagy üdülővé alakítható. A nagy terek, a melléképület, valamint a kiváló elhelyezkedés rengeteg lehetőséget kínálnak. A Tisza-tó közelsége, a nyugodt környezet és a jó adottságok miatt különösen ajánljuk azoknak, akik természetközeli, mégis jól megközelíthető ingatlant keresnek. További információért és megtekintésért keressen bizalommal!