Eladó ház Abádszalók 40 nm
Eladó ház Abádszalók 40 nm
Eladó ház Abádszalók 40 nm
+13 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9011598
Referenciaszám: H518153
Feltöltve: 1 napja

Abádszalók eladó családi ház 2 szobás: 19,9 millió Ft

19,9 millió Ft
497,5 ezer Ft/m²
40 m²
Alapterület
599 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Eladó szerethető otthon Abádszalókon – ahol a nyár hangulata egész évben veled marad Abádszalók a Tisza-tó egyik legkedveltebb települése, ahol a pihenés, a vízparti élmények és az aktív kikapcsolódás tökéletes harmóniában találkozik. A város igazi nyári találkozópont: strandok, csónakázás, kerékpártúrák és a természet közelsége teszi különlegessé minden évszakban. Ebben a hangulatos környezetben kínálunk megvételre egy jó állapotú, azonnal lakható családi házat, amely ideális lehet állandó otthonnak, nyaralónak vagy akár befektetésnek is. A bruttó 55 m²-es vályogépítésű ingatlan egy 599 m²-es telken helyezkedik el, LF1-es falusi lakóövezeti besorolással. A délkeleti fekvésű ház világos és barátságos hangulatot áraszt. Az ingatlan helyiségei: •1 szoba •előszoba •konyha •fürdőszoba •külön WC •5 m²-es terasz A ház fűtése gázkazánnal és radiátorokkal megoldott. A közművek teljes körűen rendelkezésre állnak: •víz •villany •gáz •csatorna bekötve A telken továbbá garázs, műhely és fészer is található, így a tárolás és barkácsolás szerelmeseinek is kiváló választás. Ha egy nyugodt, mégis pezsgő környezetben keresel szerethető otthont vagy hétvégi menedéket a Tisza-tó közelében, ez az ingatlan remek lehetőség lehet számodra.