+17 fotó
Hirdetéskód: 7371043
Referenciaszám: 38371
Frissítve: ma
Abony eladó családi ház 5 szobás: 73 millió Ft
73 millió Ft
318,8 ezer Ft/m²
229 m²
410 m²
5 szoba
Abony belvárosában eladó egy félkész 229 nm-es, három szintes ház
A CasaNetWork szolnoki irodája irodája megvételre hirdet egy abonyi 410 m2-es telken egy három szintes, 229 m2-es, 6 szobás, családi házat.
Ingatlan jellemzői:
- Abony belvárosában elhelyezkedő, három szintes, félkész családi ház 80%-os készültséggel várja új tulajdonosait,
- a lakóterület nagysága 229 m2,
- a földszinten nagy méretű, 22,8 m2-es, körbenapozott nappali található,
- az étkező 15,9 m2, a konyha 5,7 m2-es,
- a fürdőszoba és WC külön helyiségben található, a földszinten és a tetőtérben egyaránt: 6,3 és 1,8 m2
- a tetőtérben 4 szoba került elhelyezésre, melynek méretei: 12,2; 10,5; 10,4 és 10,3 m2-esek,
- a házban padlófűtés és falfűtés lett kialakítva, a nyári hőségben a mennyezetbe vezetett keringetett hideg víz rendszer biztosítja a kellemes klímát,
- a ház teteje zsindellyel borított, mely minőségi csatorna rendszerben végződik, borovi fenyő stablon deszkák és gerendázat tartja,
- a pincében két állásos garázs található vizes blokkal, csatorna rendszerre kötött lefolyóval,
- továbbá helyet kaphat egy nagy méretű jakuzzi, melyhez 3 fázisú áram és vízvezeték rendszer bevezetésre került,
- pincébe került elhelyezésre a kazánház és tároló, valamint az udvarról egy külön tároló nyílik 13,4 m2,
- hiányzó munkáltok: a hideg-meleg burkolatok kialakítása.
Ajánlom nagy családosoknak, mivel CSOK-ra alkalmas, a főváros közelsége miatt Budapesten dolgozóknak, akik vidéken szeretnének élni. Az ingatlan azonnal átvehető, tehermentes.
Amennyiben a CASANETWORK SZOLNOKI IRODÁJA által kínált 155804669 számú abonyi családi ház, vagy bármely, a kínálatunkban található INGATLAN felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal!