Eladó ház Ajka 150 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9001785
Feltöltve: 5 napja

Ajka eladó családi ház 4 szobás: 68 millió Ft

68 millió Ft
453,3 ezer Ft/m²
150 m²
Alapterület
1352 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Veszprém vármegyében, Ajka kertvárosában ( Csikólegelő)mégis városközponthoz közeli részen kínálok eladásra egy 150 m2-es jó elrendezésű kétszintes igazán otthonos családi házat 1352 m2 területű telken. A külső terek egy kis rendezéssel kiváló pihenésre nyújtanak lehetőséget. A ház jó statikai és szerkezeti állapotú, minden helyiségre jellemző, hogy világos. 1970-ben épült ingatlan 3 teljes értékű szobából ,egyik szobából kis erkély nyílik, fürdőszobából,konyhából, kamrából 2 wc-ből, közlekedőből, kis galériából áll. A lenti és az emeleti lakóteret egy belső lépcső köti össze. A ház alsó szintjén konyha szoba, wc, garázs, pince, és további tároló helységek találhatóak meg.A ház melegéről központi fűtéssel radiátoros hőleadással vegyes tüzelésű kazán , és gázkazán gondoskodik. A meleg vizet villanybojler biztosítja. Tetőszerkezete kifogástalan állapotú, nyílászárók egy része cserélve van.Az ingatlan ipari árammal is rendelkezik.Több generációs családok, vagy vállalkozók figyelmébe ajánlom, akik egy tágas minden igényt kielégítő ingatlanra vágynak. Az ingatlan teljes berendezéssel eladó.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
2
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1970
Erkély:
3 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Napelem:
Nincs
bútorozottcsatornacsendeserkélyétkezőfűtött garázsgázipari áramjó közlekedésűkábeltévékamrakertmelléképületműhelyösszkomfortosparkettáspinceredőnytelefonvilágosvillanyvízvízórás