Eladó ház Andornaktálya 840 nm
Eladó ház Andornaktálya 840 nm
Eladó ház Andornaktálya 840 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 9003203
Referenciaszám: M328733-5222760
Frissítve: 3 napja

Andornaktálya eladó családi ház 2+2 fél szobás: 35,9 millió Ft

35,9 millió Ft
42,7 ezer Ft/m²
840 m²
Alapterület
840 m²
Telek
2+2 fél szoba
Szobák száma
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó családi ház Andornaktályán! Heves vármegyében, csendes, nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy 68 m2-es családi házat, amely egy 840 m2-es telken helyezkedik el, így ideális választás lehet mindazok számára, akik vidéki nyugalomra, mégis Eger közelségére vágynak. Az ingatlan praktikus elrendezésű, kialakításra került benne 2 szoba, nappali, konyha, valamint egy fürdőszoba WC-vel. A komfortérzetről központi fűtés gondoskodik gázkazánnal, emellett klíma is rendelkezésre áll, amely egész évben kellemes hőmérsékletet biztosít. A házhoz garázs, pince és több melléképület is tartozik, amelyek kiválóan alkalmasak tárolásra, műhelynek vagy akár gazdálkodási célokra is. A tágas telek számos lehetőséget kínál kertészkedésre, pihenésre vagy további fejlesztésekre. Az ingatlan ideális választás lehet családoknak, első otthonnak vagy befektetésnek egyaránt. Érdeklődj és tekintsd meg személyesen is!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1950
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
összkomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Mészáros Viktória
OTPip - Eger Törvényház utca 4 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 70 423 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 121 177 Ft
Második évtől
154 497 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok