Eladó ház Bácsalmás 478 nm
Eladó ház Bácsalmás 478 nm
Eladó ház Bácsalmás 478 nm
+11 fotó
Hirdetéskód: 9000823
Referenciaszám: HZ013661-5220871
Feltöltve: 6 napja

Bácsalmás eladó családi ház 3 szobás: 39 millió Ft

39 millió Ft
81,6 ezer Ft/m²
478 m²
Alapterület
1459 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Eladó többfunkciós ingatlan Bácsalmás központjában Üzleti lehetőség és otthon egy helyen!Bácsalmás frekventált részén, kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 1459 m²-es telken álló, összesen 478 m² alapterületű, sok lehetőséget rejtő ingatlant.A 4 méteres belmagasságú épület alkalmas üzleti tevékenységre.Főbb adatok: Telek területe: 1459 m² Összes alapterület: 478 m² Kereskedelmi rész: 385 m² sok helyiség, igény szerint alakítható Lakótér: 93 m² 3 szoba + félszobának megfelelő helyiség, tárolók, konyha-étkező, fürdő + WC egyben Külön mérőórákkal ellátott, összkomfortos ingatlan 5 méteres elektromos tolókapu, udvaron kerti csapok Falazat: vegyes Fűtés: gázkonvektoros Terasz kapcsolódik a lakrészhezFelújítások / állapot: A teljes külső homlokzat festése megtörtént A tető cserélve Belső terek felújításra szorulnak, így új tulajdonosa saját igénye szerint alakíthatjaA nagy kert és a tágas terek ideálisak vállalkozás, raktár, műhely, üzlet, vendéglátás vagy akár több generációs otthon kialakításához!Keress bizalommal

Építés éve:
1960
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Novák Beáta
Duna House - Baja
Az iroda összes hirdetése
+36 79 998 5

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 131 641 Ft
Második évtől
167 838 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%