Eladó ház Baksa 120 nm
Eladó ház Baksa 120 nm
Eladó ház Baksa 120 nm
+15 fotó
Hirdetéskód: 9010514
Referenciaszám: 56_tw
Feltöltve: ma

Baksa eladó családi ház 4 szobás: 26,49 millió Ft

26,49 millió Ft
220,8 ezer Ft/m²
120 m²
Alapterület
2771 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Eladásra kínálok Baksán, egy felújításra szoruló családi házat. Az ingatlan 120 m2, melyben található 2 különnyíló szoba, egy nagyméretű nappali, valamint egy plusz helyiség, mely akár gardrób szobának, vagy egy leválasztást, és ablak kialakítást követőn plusz egy szobának használható. A nappali helyiségből nyílik a konyha, valamint a fürdőszoba és illemhelyiség. Jelenleg fatüzelésű kazán adja a meleget a téli hónapokban, viszont a gázcsonknak köszönhetően, mely az utcafrontról, a ház mellett helyezkedik el, megoldható a gázfűtés is. Víz, villany bekötve, csatorna nincs Baksán, így emésztő került kialakításra. A ház folytatásaként az udvarban található egy nagy méretű (100 m2) melléképület/pajta. A telek nagysága 2771 m2, ami a ház és melléképület folytatásaként egy hatalmas fás területként funkcionál. A háztól cirka 200 méterre található a buszmegálló. Baksa településen továbbá megtalálható bölcsőde, óvoda, általános iskola, posta, könyvtár, élelmiszerbolt, orvosi rendelő, és a horgászat szerelmeseit is ide vonzza a közelben található horgásztó. Amennyiben hitelre lenne szüksége a megvásárláshoz, állok rendelkezésre, mint független pénzügyi szakértő. További kérdés, megtekintés esetén várom hívását a megadott telefonszámon.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Egyéb kazán
Építés éve:
1940
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
jó beosztásújó közlekedésűösszkomfortosvilágosvillanyvíz