Eladó ház Balassagyarmat 63 nm
Eladó ház Balassagyarmat 63 nm
Eladó ház Balassagyarmat 63 nm
+13 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9009460
Referenciaszám: M329368
Feltöltve: ma

Balassagyarmat eladó családi ház 1+2 fél szobás: 33 millió Ft

33 millió Ft
523,8 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
63 m²
Alapterület
2121 m²
Telek
1+2 fél szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Balassagyarmat, Újkóvár városrészben eladó egy felújított, jól karbantartott kis családi ház, nagy telekkel. A lakóház egy nagyszoba, két kisszoba mellett előszoba, konyha étkezővel és fürdőszoba wc.-vel helységekből áll. Mögötte kazánház és fedett tároló található. Téglából épült, műanyag nyílászárókal szerelt és vadonatúj tetővel rendelkezik. Kívül-belül jó állapotban van. Fűtése vegyes tüzelésű kazánnal megoldott radiátor hőleadókkal. A melegvizet villany bojler biztosítja. Kerítése szintén új. Hatalmas kertje növénytemesztésre, állattartásra is alaklmas. Az ingatlan kellemes, természetközeli, csendes helyen található karnyújtásnyira a várostól, kedves kis családi ház egy gyarmati panel árán. Amennyiben felkeltettem az érdeklődését keressen bizalommal ! Hitellehetőségekkel, személyre szabott pénzügyi megoldásokkal, gondos ügyvédi közreműködéssel és teljes körű szakértői ügyintézéssel támogatjuk ügyfeleink lakáscélú adásvételét.