Hirdetéskód: 8531061
Feltöltve: 1 éve
Balatonalmádi eladó családi ház 4 szobás: 143,95 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 361 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
143,95 millió Ft
959,7 ezer Ft/m²
398 753 Euro
2 658,35 Euro/m²
150 m²
574 m²
4 szoba
Idilli családi ház Balatonalmádiban
Balatonalmádi kedvelt zöldövezeti részén felújított, újszerű családi ház tulajdonostól eladó.
Azonnal beköltözhető!
A teljes körűen felújított ingatlan hasznos területe 150 m2, plusz erkély és terasz, amellyel tovább bővíti az életteret. Jól szituált részen, igényes aszfalt úton két utcáról is megközelíthető. A Balaton sétatávolságra található. Több korosztály számára is ideális, csendes, de nem eldugott. Élhető, de nem unalmas táj.
Az ingatlan élettere két szinten oszlik el. Az első szinten előszoba, étkező, konyha, nappali és vendég wc kézmosóval. A nappali erkély, míg az étkező teraszkapcsolatos. Az emeleten három hálószoba található, amelyek különnyílóak és mindegyik erkélykapcsolatos. Továbbá közösségi tér, kényelmes, kádas fürdőszoba található.
Fűtés: Hűtő fűtő 1:4-es jóságfokú GREE klíma, és minden helységet külön vezérelhető okos termosztátos padlófűtés, alternatívaként kandalló alakítható ki.
•Modern extra 15 cm hőszigetelés
•Elektromos autó töltéshez állomás előkészítve
•kompakt 574m2 telek
•kocsibeálló
Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését hívjon bátran!
Tulajdonságok
Családi ház
2
Felújított
Padlófűtés
40 m²
10 m²
A
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 225 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 225 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 225 1