+17 fotó
Hirdetéskód: 9001654
Feltöltve: 6 napja
Balatonalmádi eladó családi ház 4+1 fél szobás: 142,9 millió Ft
142,9 millió Ft
1,11 millió Ft/m²
129 m²
758 m²
4+1 fél szoba
Balatonalmádiban azonnal költözhető akár kétgenerációs családi ház
Azonnal költözhető, kellemes, csendes környezetben várja új lakóit ez a dupla-komfortos, tágas terekkel rendelkező 129 nm hasznos alapterületű, téglaépítésű, jó állapotú, gondozott 4 szobás családi ház Balatonalmádi-Vörösberény település részén. A kertkapcsolatos nagy terasz a családi- és baráti összejöveteleknek a helyszíne, a tetőtéri erkélyről (9 nm) kilátás nyílik a Balatonra.
Az ingatlan rendezett, családi házas, átmenő forgalomtól mentes környezetben helyezkedik el. A két utcára nyíló telek 758 nm nagyságú, parkosított, virágokkal, fákkal beültetett, a kertben egy fa kerti tároló van. A házhoz több járművel be lehet állni.
A ház Porotherm téglából épült, cserép héjazatú, a tetőtér beépítésével 2000-ben kapta meg a jelenlegi arculatát. A tető 12 cm. therwoolin hőszigetelésű. A belső burkolat mindenütt kerámia járólap. A nyílászárók: fa, kétrétegű üvegezésű, redőnyözött. A fűtésről és a meleg vízellátásról a karbantartott gázkazán gondoskodik. A nappaliban lévő cserépkályha a hűvösebb estéken kellemesen átmelegíti a lakást.
Elrendezése:
Földszint: lépcsőház/előszoba (7,65 nm), konyha/étkező (18 nm), nappali (25 nm), hálószoba (11,4 nm), kamra/gépészet (1,6 nm), WC (1,4 nm), fürdőszoba fürdőkáddal+zuhanyzóval és WC-vel (6,55 nm)
Tetőtér: 1.hálószoba (13,5 nm), 2.hálószoba (12,5 nm), konyha (9,2 nm), gardróbszoba (6,8 nm), fürdőszoba fürdőkáddal és zuhanyzóval (3,6 nm), WC (1,2 nm)
A háztól 2 percre van buszmegálló, a bevásárlási lehetőségek a közelben megtalálhatók. A balatoni strand, vasútállomás kb.6 perces távolságra vannak járművel a háztól.
A ház alkalmas akár 2 generáció együttélésére, vagy az egyik szint ki is adható.