Eladó ház Balatonmáriafürdő 80 nm
Eladó ház Balatonmáriafürdő 80 nm
Eladó ház Balatonmáriafürdő 80 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 9007454
Referenciaszám: 54593
Feltöltve: 1 napja

Balatonmáriafürdő eladó családi ház 2 szobás: 36,9 millió Ft

36,9 millió Ft
461,3 ezer Ft/m²
80 m²
Alapterület
578 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
A LIDO HOME BALATONBOGLÁR megvételre kínálja a hirdetésben szereplő, jó adottságokkal rendelkező BALATONMÁRIAFÜRDŐI CSALÁDI HÁZAT -Az ingatlan Balatonmáriafürdő kedvelt utcájában, a Balatontól, strandtól mindössze 900 méterre helyezkedik el. -1960-as években épült, vegyesfalazatú ház. -Az ingatlan teljesen felújítandó, leendő tulajdonosa saját ízlése szerint formálhatja, alakíthatja. -Hasznos alapterülete 75 m2. -A házhoz egy kellemes méretű kert kapcsolódik ahol ásott kút is megtalálható. -Belső elosztása konyha, nappali, 2 hálószoba, fürdőszoba és egy előtér kapott helyet. -Alkalmas lehet akár társasház építésére is. -Tulajdonjog rendezett, kifizetést követően azonnal birtokba vehető. -Ne késlekedjen, hívjon még ma! Amennyiben a LIDO HOME által megvételre kínált BALATONMÁRIAFÜRDŐI CSALÁDI HÁZ vagy bármely, a kínálatunkban szereplő INGATLAN felkeltette az érdeklődését, hívjon bármikor a megadott telefonszámon. LIDO HOME - INGATLANOK EGY ÉLETEN ÁT!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1

Az iroda összes hirdetése
+36 70 703 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 124 552 Ft
Második évtől
158 801 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás