Eladó ház Báránd 132 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9012289
Feltöltve: ma

Báránd eladó családi ház 4 szobás: 55 millió Ft

55 millió Ft
416,7 ezer Ft/m²
132 m²
Alapterület
1200 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Igényes, azonnal költözhető kétgenerációs családi ház eladó Bárándon! Két külön bejáratú, egymás mellett elhelyezkedő lakrész (86 m² + 46 m²), ideális összeköltözőknek vagy nagycsaládosoknak. A ház egy 1200 m²-es, rendezett telken található, ahol térkövezett udvar, fedett kiülő és kerti sütő biztosítja a kényelmes mindennapokat és a kikapcsolódást. Főbb jellemzők: * központi gázfűtés + vegyes tüzelés * klíma mindkét lakrészben * távirányítós kapu * 2 garázs * 5×7 m-es fém szín * 3 db 3×5 m-es tároló Az ingatlan csendes, nyugodt környezetben található, kiváló választás lakhatásra vagy akár vállalkozási célra is. Ár: 55 millió Érdeklődni: 06203523997

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Házközponti fűtés egyedi méréssel
Építés éve:
1995
Terasz:
15 m²
Energetikai besorolás:
A+
Napelem:
Nincs
Átlagos rezsiköltség:
35 000 Ft/hó
beépített konyhabútorbútorozatlancsatornacsendesétkezőgarázsgázhőszigeteltinternetipari áramjó beosztásújó közlekedésűkábeltévékamrakandallókertklímakocsibeállómelléképületműhelyösszkomfortosredőnysaját parkolószigeteltteraszvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

SS
Szigeti-Tóth Sándor
+36 20 352 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 185 647 Ft
Második évtől
236 695 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.