+17 fotó
Hirdetéskód: 9005819
Referenciaszám: 335431
Feltöltve: 1 napja
Barcs eladó családi ház 7 szobás: 100,65 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
100,65 millió Ft
315,5 ezer Ft/m² *
275 000 Euro
862 Euro/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
319 m²
1142 m²
7 szoba
Eladó Ház, Barcs 275.000 EUR
Kiváló állapotú, magas műszaki felszereltségű családi ház eladó Barcson! Az ingatlan két generáció vagy két külön család számára is tökéletes megoldás, hiszen átgondolt kivitelezése során két külön lakrész került kialakításra. A 319 m2 nagyságú családi ház kellemes méretű, 1142 m2 nagyságú telken helyezkedik el.
A rendkívül kedvező, csupán 366 700 Ft-os négyzetméterár rengeteg extrát tartalmaz, az ingatlan bárminemű ráfordítás nélkül, azonnal költözhető!
Tulajdonságok:
építés éve: 2004
beton alap, tégla falazat, beton födém, cseréppel fedett tető
hőszigetelt, 3 rétegű nyílászárók részben elektromos, részben hagyományos redőnyökkel
szigetelt északi fal (10 cm)
fúrt kút
ipari áram (három fázis), éjszakai áram, hagyományos áram
3 fajta fűtési mód: gázcirkó és/vagy fatüzeléses cirkófűtés részben padlófűtéssel, hűtő-fűtő klímák
a lakások fűtése termosztátokkal külön szabályozható
1. lakás:
Földszint: előszoba, nappali-konyha-étkező látványos csigalépcsővel, 3 szoba, 3 fürdőszoba, háztartási helyiség, terasz, hátsó terasz.
Emelet: nappali, fürdőszoba, szabadidős helyiség, padlás/tároló.
2. lakás:
Előszoba, konyha-étkező, kamra, fürdőszoba, hálószoba, látványos, magasított nappali.
A házhoz tartozik még 2 garázs, mely 3 autó számára biztosít férőhelyet.
Az ingatlan kiváló esztétikai és műszaki állapotban van, semmilyen ráfordítást nem igényel, akár a jelenlegi bútorzattal és gépesítve nagyon rövid időn belül birtokba vehető! Értékét növeli az elhelyezkedése, hiszen nagyon csendes és rendezett szomszédságban, csupán néhányszáz méterre a barcsi termálfürdőtől található ez a 319 m2-es, fiatal családi ház.