Eladó ház Békés 106 nm
Eladó ház Békés 106 nm
Eladó ház Békés 106 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9017631
Referenciaszám: M329602-5231522
Feltöltve: 1 napja

Békés eladó családi ház 3+1 fél szobás: 29,9 millió Ft

29,9 millió Ft
282,1 ezer Ft/m²
106 m²
Alapterület
899 m²
Telek
3+1 fél szoba
Szobák száma
Békés csendes, nyugodt részén eladó egy igazán otthonos, 106,5 m2-es téglaépítésű családi ház, 899 m2-es telken. Az ingatlan kiváló elosztású: - 3 külön nyíló szoba + nappali - konyha és étkező - közlekedő - fürdőszoba és külön WC - kazánház. A ház melegéről vegyestüzelésű kazán gondoskodik. A beépíthető tetőtér további lehetőségeket kínál a leendő tulajdonos számára, akár bővítésre, akár egyedi elképzelések megvalósítására. Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre. Az ingatlanhoz egy 11 m2-es terasz is tartozik, amely tökéletes helyszíne lehet a nyugodt reggeleknek vagy a családi, baráti összejöveteleknek. Ha felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal és tekintse meg személyesen az ingatlant! Referencia szám: M329602

Építés éve:
1988
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
összkomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Zsombok Gábor
OTPip - Gyula Béke sugárút 9-11 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 30 570 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 100 925 Ft
Második évtől
128 676 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.