+17 fotó
Hirdetéskód: 8959578
Referenciaszám: M324553-5193925
Frissítve: ma
Békéscsaba eladó családi ház 1+1 fél szobás: 29 millió Ft
29 millió Ft
414,3 ezer Ft/m²
70 m²
2663 m²
1+1 fél szoba
Eladó Ház, Békéscsaba
Békéscsabán zárt kert eladó. A 2663 nm-es terület egy tulajdonban van, de három tulajdoni lapon szerepel. Csak egyben eladó. A jó fekvésű ingatlan, családi házas környezetben, az élővíz csatorna partján, a dobozi úton helyezkedik el. 70 nm-es, galériás, kitűnő állapotban lévő téliesített faház található rajta. Az otthon melegét és a meleg vizet elektromos fűtés, valamint légkondicionáló berendezés biztosítja. Víz szolgáltatás nem bevizsgált fúrt kúton keresztül történik, gáz a telekhatáron található. A telekre épült még filagória és egy alumínium melléképület, mely két gépkocsi befogadására alkalmas. A szépen gondozott hatalmas kertben több éves örökzöldek és gyümölcs fák vannak. A telekhatáron lévő élő víz csatorna partján saját stéggel rendelkezik. Első sorban a természetet kedvelő vásárlóknak ajánlom, akiknek fontos a város közelsége is. A vásárláshoz jogi és hitel ügyintézést biztosítunk. További eladó ingatlanokat keresünk hazai és külföldi ügyfeleink részére.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
29000000 Ft
Referencia szám: M324553-ZE
Tulajdonságok
Családi ház
Jó állapotú
Elektromos
1970
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 938 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
124 803 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.