Eladó ház Beled 74 nm
Eladó ház Beled 74 nm
Eladó ház Beled 74 nm
+10 fotó
Hirdetéskód: 9016862
Referenciaszám: 5922
Frissítve: 1 napja

Beled eladó családi ház 2 szobás: 41,99 millió Ft

41,99 millió Ft
567,4 ezer Ft/m²
74 m²
Alapterület
1067 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Beleden, 1965-ben épült, 74 m2-es, 2 szoba, konyha-étkezős, gázkazán fűtéses családi ház, hőszigetelt műanyag nyílászárókkal, új esőcsatornával, új tetőszerkezettel, füvesített, gondozott udvarral, kerti sütővel, kemencével, melléképületekkel, körbekerített kerttel, 1067 m2-es telekkel, eladó! KÓD: 5922 Az ingatlan helyiségei: előtér, 2 szoba, közlekedő folyosó, konyha-étkező, fürdőszoba-wc, spájz A helyiségek burkolata: szobák: faparketta, többi helyiség járólapos Fűtés: gázkazán Meleg víz: villanybojler Melléképületek: garázs, tároló (betonozott, fedett, kemencével) Gáz: van Csatorna: van 2010-ben műanyag, hőszigetelt nyílászárók cseréje, valamint belső felújítás történt. Rendezett, füvesített kert, gyümölcsfákkal, kerti sütővel, kemencével, garázzsal, előkerttel. Az ingatlan előtt térkövezett járda, közvilágítás található.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1965
Terasz:
3 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornagarázsgázinternetipari áramjó beosztásúkábeltévékamrakertmelléképületösszkomfortosparkettásteraszvilágosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

OI
Ost-Invest Ingatlan Kft Az iroda összes hirdetése
+36 30 947 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 141 733 Ft
Második évtől
180 706 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.