+17 fotó
Hirdetéskód: 9004423
Referenciaszám: M329012
Frissítve: 1 napja
Berettyóújfalu eladó családi ház 2 szobás: 42 millió Ft
42 millió Ft
552,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
76 m²
1132 m²
2 szoba
Leírás
Eladásra kínálunk a Hajdú-Bihar vármegyei Berettyóújfaluban egy felújított, jó állapotú 2 szobás családi házat, ami akár azonnal költözhető! Az 1132 m2 telken épült ház 76 nm-es , beton blokkra, vegyesfalazattal készült, cserépfedéssel. A felújítás során külső 10 cm-es hőszigetelést kapott, és 2 ablak hőszigeteltre is cserélődött. Az aljzatok megújultak, a szobákban
szőnyegpadló a többi helyiségben - kivéve a Fürdő-WC-t /itt kerámia burkolat van - PVC burkolatot kapott. A fűtést gáz cirkó biztosítja, a meleg vizet pedig villany bojler szolgáltatja. A jól megközelíthető ingatlan minden közművel ellátott, aszfaltozott utcában található. A melléképületben pedig garázs - a bejárattal szemben -és több tároló is helyet kapott. A viszonylag nagy telek rendezett több gyümölcsfával ellátott.
Amennyiben hirdetésem felkeltette figyelmét kérem hívjon, akár hétvégén is. Az OTP hátterével pedig minden igényelhető kedvezmény és hitel elérhető irodánkban.
M329012
Tulajdonságok
Családi ház
1
Átlagos
Gázkazán
1960
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 435 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
180 749 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 435 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel