+13 fotó
Hirdetéskód: 9006241
Feltöltve: 2 napja
Berkesz eladó családi ház 3 szobás: 21,5 millió Ft
21,5 millió Ft
204,8 ezer Ft/m²
105 m²
2824 m²
3 szoba
Leírás
Berkesz központjában 105 nm hasznos alapterületű, 3 szobás, azonnal birtokba vehető, tehermentes családi ház eladó.
Az ingatlan tufa falazatú, cseréptetős, jó szerkezeti állapotú. Fűtése gázkazánról és vegyestüzelésű kazánról egyaránt üzemeltethető.
A szobák külön nyílnak, a fürdőszoba és a wc is külön helyiségben került kialakításra. Az egyik szobába klíma is beépítésre került. Jelenleg 2 konyha található az ingatlanban, melyből az egyiket étkező és nappali céljára használták. A két helyiség egybenyitásával egy nagyméretű amerikai konyhás nappali kialakítható.
A belső terek ízlés szerint felújításával egy kiváló adottságú családi otthont kap leendő tulajdonosa.
Igény esetén a teljes bútorzat, megegyezés szerint kisgépek és szerszámok a vételár részét képezik.
Az ingatlan Nyíregyházától 25 km-re, Kisvárdától pedig 16 km távolságra fekszik. Jó elhelyezkedésű: iskola, óvoda, élelmiszerüzlet, buszmegálló sétatávolságra elérhető.
A vásárláshoz Falusi CSOK, Otthon Start hitel, kedvezményes lakáshitel igényelhető, melyek díjmentes ügyintézésével segítem az adásvételt.
Tulajdonságok
Családi ház
1
Jó állapotú
Gázkazán
D
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
P-Real Consulting Kft. Az iroda összes hirdetése
+36 30 867 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
92 526 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.