+6 fotó
Hirdetéskód: 9012202
Referenciaszám: T95
Feltöltve: 2 napja
Biatorbágy eladó családi ház 1 szobás: 24,9 millió Ft
24,9 millió Ft
2,49 millió Ft/m²
10 m²
1537 m²
1 szoba
Zártkerti ingatlan Biatorbágyon Eladó!
Elvonulna a város zajától, mégis elérhető közelségben maradna mindenhez? Akkor ezt a biatorbágyi zártkerti ingatlant érdemes megnéznie!
Biatorbágy kedvelt Ürgehegy részén kínálunk megvételre egy összesen 1537 nm-es, hangulatos, természetközeli telket.
Az ingatlan különleges atmoszféráját a buja növényzet, az árnyas fák és a kert végében szinte közvetlenül kezdődő erdős környezet adja. A környék csendes, nyugodt, zöldre néző, valódi feltöltődést kínál a mindennapok után.
A telken jelenleg:
• 2 db könnyűszerkezetes, egyenként kb. 10 nm-es tároló ( melyek a térképmásolaton is felvannak tüntetve)
• valamint egy 30 nm-es beton alap található, amely alatt pince is kialakításra került.
Az ingatlan MK-2 építési övezetbe tartozik:
• 3% beépíthetőség
• 10% terepszint alatti beépíthetőség
A területből:
• 400 nm hétvégi ház, udvar besorolású
• a fennmaradó 1137 nm kert művelési ágú.
Kifüggesztéses vásárlású ingatlan.
Közművek és környezet:
• villany a telken
• hulladékszállítás az övezetben működik
• rendezett, fejlődő környék
• megfelelő közvilágítás és közbiztonság
• több szomszéd életvitelszerűen lakik a környéken
• buszjárat elérhető
A megközelíthetőség jó, Biatorbágy központja és az alapvető szolgáltatások néhány perc alatt elérhetők autóval.
Kinek ajánljuk?
• természetkedvelőknek
• kertészkedőknek, gazdálkodásban gondolkodóknak
• hétvégi kikapcsolódást keresőknek
A telek egyik legnagyobb értéke a különleges, vadregényes hangulat és az intim, erdőközeli környezet — ritka az ilyen természetes adottságú terület Biatorbágy közelében.
Ha egy nyugodt, zöld környezetben lévő telket keres, amelyben rengeteg lehetőség rejlik, hívjon bizalommal és nézze meg személyesen is!
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújítandó
1980
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 412 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
107 158 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.