Eladó ház Bocskaikert 46 nm
Eladó ház Bocskaikert 46 nm
Eladó ház Bocskaikert 46 nm
+17 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 8994936
Referenciaszám: H517629
Frissítve: 2 napja

Bocskaikert eladó családi ház 3 szobás: 53,49 millió Ft

53,49 millió Ft
1,16 millió Ft/m²
46 m²
Alapterület
854 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Bocskaikert egyik legkedveltebb, nyugodt részén, a Monostordűlőben kínálunk megvételre egy 854 m²-es telken elhelyezkedő, bruttó 56 m²-es (nettó 45 m²), teljes körűen felújított, alápincézett családi házat. Az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik egy azonnal költözhető, alacsony fenntartású otthont keresnek rendezett környezetben. Helyiségek: - 2 külön nyíló szoba + nappali - előszoba - zuhanyzós fürdőszoba - külön WC - teljesen gépesített, beépített konyha Műszaki tartalom és felújítás: - teljes körű felújítás - 10 cm külső hőszigetelés - födémszigetelés - teljes villany- és vízhálózat csere - 2 db Sinclair hűtő-fűtő klíma - kedvezményes H-tarifás villanyóra - teljesen alápincézett épület Telek és udvar: - 854 m²-es, rendezett telek - parkosított udvar - új, 80-as fúrt kút csőbúvár szivattyúval - mart aszfaltos kocsibeálló - „kivett udvar és gazdasági épület” besorolás - 20% beépíthetőség A közvetlen szomszédságban új építésű ingatlan készül, így a környék folyamatosan fejlődik, értéknövekedési potenciállal bír. Csendes, rendezett környezet, kiváló választás saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt! További információért és megtekintésért várom megtisztelő hívását!