+17 fotó
Hirdetéskód: 8995482
Referenciaszám: HZ038760
Frissítve: 2 napja
Budakalász eladó családi ház 5 szobás: 417,9 millió Ft
417,9 millió Ft
2,05 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
204 m²
544 m²
5 szoba
Leírás
ÚJÉPÍTÉSŰ, ELEGÁNS CSALÁDI HÁZ MEDENCÉVEL BUDAKALÁSZON
Budapest közvetlen határában Budakalászon, a Szentistván telepen csendes, nyugodt viakoloros utcában eladó ez a 2024-ben épült, magas műszaki tartalommal rendelkező, 4 külön nyíló hálószobás, 2 fürdőszobás, 50 nm-es amerikai konyhás nappalival ellátott 204 nm hasznos alapterületű kétszintes családi házat.
A ház eredetileg nem eladásra készült, a tulajdonosok saját részre építették, ezért a legmodernebb és legkorszerűbb műszaki tartalommal ellátott. A ház elosztása, gépészete, felszereltsége, komfort fokozata kimagasló, így biztosítja a gondtalan és hosszú távú kényelmet.
Az ingatlan A++ energetikai minősítéssel rendelkezik a 20 cm-es homlokzati szigetelésnek, a 15 cm-es aljzatszigetelésnek, és a 25 cm vastagságú fújt purhab szigetelésnek, továbbá, a mai piacon elérhető legjobb minőségű, 7 légkamrás, 3 rétegű, 80 mm vastagságú nyílászáróknak köszönhetően.
A telek mérete 544 nm, fekvése déli, tehát a nap körbe süti reggeltől estig.
A HÁZ ELRENDEZÉSE
Földszint:
Belépve tágas előszobába lépünk, ahol nagy méretű gardróbszekrények biztosítják a kabátok és cipők elrejtését.
Innen egy rövid folyosón keresztül egy hálószobába jutunk és mellette a szülői hálószobába, ahonnan nyílik egy privát fürdőszoba és a gardróbszoba. Az előtérből szintén megközelíthető az 50 nm-es nappali, étkezővel és a konyhával. A konyhában található beépített háztartási gépek mindegyike magas minőségű, új állapotúak.
A nappali körbeüvegezett, emelő-toló ajtókkal ellátott. Kilépve a 80 nm-es teraszra lépünk, amelyből 28 nm pergolával fedett és amellyel egy szintben található az 50 köbméteres medence.
A medence sósvízó, klórmentes és könnyen elhúzható fedéssel rendelkezik.
A földszinten található még a konyhához közel lévő kamra és a gépészeti helyiség, amelyben a vízlágyító, a szellőztetőgép és a hőszivattyú található a puffertartállyal, és egy vendég wc, mosdóval.