+9 fotó
Hirdetéskód: 8940535
Referenciaszám: M325541
Frissítve: 18 napja
Budaörs eladó családi ház 2+2 fél szobás: 49,9 millió Ft
49,9 millió Ft
623,8 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
80 m²
250 m²
2+2 fél szoba
Leírás
*****Kiváló 80nm-es fejlesztési lehetőség Budaörsön, családi házas övezetben!****
Szolgalmi útról megközelíthető, 65+15 nm-es lakóingatlanként hasznosítható (későbbiekben is melléképület besorolás) ingatlan eladó, saját kertrésszel.
Az ingatlannak jelenleg csak a főfalai állnak, a vételár a jelenlegi állapotra érvényes. (a fafödém anyagát a jelenlegi vállalkozó szolgáltatja).
Az ingatlan használati megosztással kerül értékesítésre, lakáscélú hitellel nem megvásárolható. A használati megosztási szerződés szerint a kizárólagos használatú kertrész cca 250 m2.
Az OTP Bankcsoport teljes körű ügyintézésével állunk az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. Az OTP Ingatlanponttal bármilyen helyzetben is biztonságosan tud együttműködni.
Cégünk digitális rendszerrel dolgozik már közel 7 éve, így vételi vagy eladási szándékát akár otthonról is intézheti.
Amennyiben felkeltettem érdeklődését kérem keressen bizalommal.
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújítandó
Nincs fűtés
1950
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Lázár Zoltán
Budapest VIII. kerület József körút 72 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 20 222 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
214 747 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás