+17 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9021199
Referenciaszám: H518693
Feltöltve: ma
Budaörs eladó családi ház 9 szobás: 745 millió Ft
745 millió Ft
1,1 millió Ft/m²
678 m²
2200 m²
9 szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Eladásra kínálok, Budaörs kedvelt részén, egy panorámás, több generációs családi házat!
A többszintes családi ház, egy 2200 négyzetméteres telken áll. A házhoz tartozó telekrész 1740 négyzetméter.
A kiváló állapotú ingatlan 7 szobával rendelkezik és természetesen a hozzájuk tartozó , kiegészítő helységekkel.
- A földszinten a 3 szoba mellett 2 fürdő, egy külön Wc.,konyha található.
A nappaliból is megközelíthető az igényesen kialakított terasz.
- Az emeleten, szinte önálló lakrészként lett kialakítva 2-2 szoba 2 fürdőszobával, és a gépészet készen áll egy a földszinti konyhától független konyha kialakítására.
- Az alagsorban helyezkedik el a gépészeti helység, külön "mosókonyha", egy óriási tároló, valamint egy 52 négyzetméteres helység, mely alkalmas sporthelység , játszóház kialakítására is.
Az ingatlan rendelkezik egy önálló szaunával is.
A szépen karbantartott kert kiválóan alkalmas az "aktív" pihenésre vágyóknak a kiteljesedésre.
Az ingatlanhoz tartozik 2 db gépjármű számára kialakított , elektromos kapuval rendelkező garázs. De a vendégségbe érkezők számára is kulturált parkolási lehetőség lett kialakítva
Ugyan az ingatlan a fő úthoz közel található, azonban a zajvédő növényzetnek, illetve a telek kialakításának köszönhetően, a jó közlekedésnek csak az előnyeit kell élvezni.
Lehetne még nagyon sokat írni a gépészeti kialakításokról, növényzetről, egyéb átalakítási lehetőségekről, de szerintem érdemesebb "élőben" megnézni ezt a kiváló állapotú ingatlant.
Amennyiben megkívánja nézni, vagy további kérdései lennének, kérem üzenetben keressen.
Tulajdonságok
Családi ház
Hőszivattyú
2007
20 m²
40 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
3 206 140 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hasonló eladó ingatlanok Budaörsön
Frissítve: 2 napja
20
690 millió Ft 1,76 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Diósd

Frissítve: 12 napja
20
720 millió Ft
Eladó családi ház, Ráckeve

Frissítve: 1 hónapja
20
690 millió Ft 1,76 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Diósd

Fedezd fel a
hasonló házakat!Még további házak Pest megyében 745 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 2 napja
20
760 millió Ft 1,68 millió Ft/m²
Eladó ikerház, Törökbálint

Frissítve: 2 napja
20
690 millió Ft 1,76 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Diósd

Frissítve: 2 napja
20
740 millió Ft 973,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gyömrő