+17 fotó
Hirdetéskód: 8877393
Referenciaszám: 392378
Frissítve: 6 napja
Budapest II. kerület eladó családi ház 8 szobás: 368 millió Ft
368 millió Ft
1,23 millió Ft/m²
300 m²
1427 m²
8 szoba
Eladó családi ház Budapest, II. kerület, 300nm, 368.000.000Ft - Ördögárok utca
Eladó családi ház Budapest II. kerületében, természetközeli környezetben!
Budapest II. kerületének kedvelt, nyugodt részén kínálok eladásra egy 1400 m²-es, gondozott-ősfás telken elhelyezkedő, háromszintes, 300 m² alapterületű, 8 szobás családi házat.
Az ingatlan 2016-ban felújított, szigetelt, korszerű műszaki tartalommal rendelkezik. A pinceszinten kocsi beállásra alkalmas garázs, valamint háztartási helyiség került kialakításra.
A két lakószinten a tágas nappali, a kényelmes hálószobák és az azokhoz tartozó fürdőszobák szolgálják az itt lakók kényelmét.
A ház energiahatékonyságát 30 darab napelem biztosítja, amelyek jelentősen csökkentik a fűtési és világítási költségeket, így az ingatlan költséghatékony és fenntartható megoldást kínál.
Ideális választás mindazok számára, akik csendes, zöld környezetben, mégis kiváló lokációban keresnek tágas otthont.
Az ingatlan megtekinthető a hét bármely napján!
Várom a hívását, akár hétvégén is!
B.Cs. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 392378
Tulajdonságok
Családi ház
3
Jó állapotú
Gázkazán
1990
Nem adta meg a hirdető
Van
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 310 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
1 583 704 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.