+17 fotó
Hirdetéskód: 8954778
Frissítve: 2 napja
Budapest XIII. kerület eladó családi ház 5 szobás: 179 millió Ft
179 millió Ft
1,41 millió Ft/m²
127 m²
370 m²
5 szoba
KERTVÁROSI KÖRNYEZETBEN HANGULATOS UTCÁBAN 2 SZINTES 5 SZOBÁS HÁZ ELADÓ
Angyalföld családias, parkos szegletében, található ez a jó elosztású felújított ingatlan.
127nm-es, az alsó szinten van a nappali, konyha-étkező, előtér, 2 fürdő, a kamra illetve 1 háló, valamint a terasz, a fenti szinten pedig 3 külön háló található meg.
Műszaki illetve esztétikai felújítása 2022ben készült el, a nyílászárók cserélve lettek, fűtését Bosch kazán biztosítja, vezetékek is modernizálva lettek, új konyha lett beépítve, festve, tatarozva lett minden helyiség.
A 10nm-es tiszta és száraz pincéje tökéletes tároló helyiség.
A Telken fedett kocsibeálló lett kialakítva, maga a kert pedig 350nm-es.
Az ingatlan bútorozott, gépesített, ezek az ár részét képezik.
Jelenleg üres, és tehermentes, gyorsan birtokba vehető.
A környék csendes és családias hangulatú, több busz illetve villamos is elérhető, a belváros 10 perc alatt megközelíthető, közért, piac ,rendelő, iskolák, óvoda mind a közelben fellelhető.
Kényelmes otthon lehet családoknak vagy párok, bármely generációnak.
Megtekintéssel kapcsolatban várom hívását
Tulajdonságok
Családi ház
2
Felújított
Gázkazán
1970
10 m²
C
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 373 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
770 334 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.