+17 fotó
Hirdetéskód: 8784208
Referenciaszám: 389544
Frissítve: 2 napja
Budapest XIV. kerület eladó családi ház 7 szobás: 249 millió Ft
249 millió Ft
889,3 ezer Ft/m²
280 m²
645 m²
7 szoba
Eladó családi ház Budapest, XIV. kerület, 280nm, 249.000.000Ft - hangulatos kertvárosban
Eladó 3 szintes családi ház Zugló hangulatos kertvárosi részén.
Budapest XIV. kerületének közkedvelt, csendes kertvárosi részén eladó egy 675 m²-es, garázzsal rendelkező telken álló, háromszintes családi ház, amely két külön lakást és szuterén helyiségeket foglal magába.
A földszinten lévő, 80 m2-es, két szobás lakás felújított állapotban, korszerűsített gépészettel rendelkezik.
Az emeleti 130 m2-es lakás amerikai konyhával, 4 különnyíló hálószobával, kádas fürdőszobával, erkéllyel került kialakításra.
Az ingatlan az elhelyezkedésének és adottságának köszönhetően nagycsaládosok-összeköltözők számára és befektetésre is kiváló választás.
Megtekinthető a hét bármely napján!
Várom a hívását, akár hétvégén is!
B.Cs. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 389544
Tulajdonságok
Családi ház
3
Jó állapotú
Gázkazán
1995
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 310 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
1 071 582 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.