+14 fotó
Hirdetéskód: 9015834
Referenciaszám: M327188-5226958
Feltöltve: 3 napja
Budapest XIX. kerület eladó családi ház 5+1 fél szobás: 127,9 millió Ft
127,9 millió Ft
882,1 ezer Ft/m²
145 m²
544 m²
5+1 fél szoba
Eladó Ház, Budapest 19. ker.
Ritka lehetőség Kispest kertvárosában, akár három külön lakrész egy telken!!!
Kispest csendes, kertvárosi részén kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, polgári jellegű családi házat, amely ideális nagycsaládosok, több generáció együttélésére, vagy akár vállalkozás és lakhatás kombinációjára.
Az 1950-es években épült, masszív, 40 cm-es téglafalazatú ingatlan 145 nm alapterületű, jó állapotú, utoljára kb. 10 éve korszerűsítették, ekkor cserélték a nyílászárókat és bélelték ki a kéményt is, valamint új gázcirkó került beépítésre. A 3,5 méteres belmagasság és a nagy ablakfelületek világos, tágas tereket biztosítanak. Az észak-nyugati tájolás kellemes fényviszonyokat nyújt a mindennapokban.
Jelenleg két külön bejáratú lakrészre osztott: az egyik 3 szoba, a másik 2 szoba, konyha és fürdő elosztású, azonban igény szerint könnyen egybenyitható. A ház duplakomfortos, jól alakítható, így új tulajdonosa saját elképzeléseire szabhatja.
Az 544 nm-es telken egy különálló, 30 nm-es, önálló lakóingatlanként használt melléképület is található (szoba, konyha, fürdő), amely kiváló lehet bérbeadásra vagy vállalkozásra. Emellett pince (20 nm), beépíthető padlástér, garázs és udvari beállási lehetőség is rendelkezésre áll, a parkolás az utcán díjmentes.
Az ingatlan per- és tehermentes, OSP hitelre és CSOK+ támogatott hitelre is alkalmas.
Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, hívjon bizalommal, és tekintse meg személyesen is!
Tulajdonságok
Családi ház
Jó állapotú
Gázkazán
1950
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Balaványné Molnár Emília
OTPip - Budapest II. kerület Szépvölgyi út 2 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 30 789 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
550 423 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.