Eladó ház Budapest XV. kerület, Rákospalota 237 nm
Eladó ház Budapest XV. kerület, Rákospalota 237 nm
Eladó ház Budapest XV. kerület, Rákospalota 237 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8784560
Referenciaszám: HZ510389-4020872
Frissítve: ma

Budapest XV. kerület eladó családi ház 6 szobás: 198 millió Ft

198 millió Ft
835,4 ezer Ft/m²
237 m²
Alapterület
379 m²
Telek
6 szoba
Szobák száma
Eladó a XV. ker-ben, Rákospalota jól megközelíthető, kitűnő közlekedésű részén egy brutto 237 m2-es, 2 szintes, 6 hálószobás + étkező-konyhás családi ház, 379 m2-es gondozott telken! A két szinten két külön lakrész van kialakítva. A házhoz tartozik egy külön bejáratú wellness helyiség, amelyben egy 8 személyes jacuzzi, illetve egy infraszauna található. 198000000 Ft Teljes körű, díjmentes hitelügyintézés!!! Otthon Start Program elérhető Közel 300 budapesti ingatlan és több mint 80 új építésű budapesti projekt elérhető a kínálatomban. Segítek megtalálni az Ön számára ideális otthont vagy befektetési lehetőséget, teljes körű ügyintézéssel. Új építésű lakások Befektetési ingatlanok Díjmentes hitelügyintézés Otthon Start Program Hétvégén is elérhető Keressen bizalommal! Balogh Gábor Ingatlanspecialista +36 70 678 6688 Referencia szám: HZ510389-ZE

Építés éve:
2000

Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 08

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 668 330 Ft
Második évtől
852 102 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.