+11 fotó
Hirdetéskód: 8785048
Referenciaszám: 14536
Frissítve: 3 napja
Budapest XV. kerület eladó családi ház 2+2 fél szobás: 99 millió Ft
99 millió Ft
1,22 millió Ft/m²
81 m²
506 m²
2+2 fél szoba
81 négyzetméteres, 2 szobás, 2 félszobás, jó állapotú, kertre néző, eladó ház
XV. Rákospalotán a Tarpai téren 81 nm-es családi ház eladó
Rákospalota csendes családi házas övezetében helyezkedik el a ház, mely tömegközlekedéssel is kiválóan megközelíthető. Az épülettel szemben felújított játszótér és felnőtt kondi park van.
A ház egy egyszintes, 2 szobás tégla főépületből és egy külön bejárattal rendelkező, hozzáépített 2 helyiséges melléképületből áll. Igény esetén ez könnyen egybe nyitható. Műszakilag 2021-ben került felújításra, valamint műanyag, redőnyös ablakok és műanyag bejárati ajtó került kialakításra. Fűtés: gázkonvektor. A burkolat laminált parketta. Belmagasság: 2,8 m. Telek: 506 nm.
A ház rendelkezik előkerttel, ahová 2 autó be tud parkolni, a nagyobb kertrész a ház hátsó felén helyezkedik el.
A főépület elosztása: 27 nm-es előszoba-amerikai konyhás nappali, melynek két oldalán is vannak kertre néző ablakok, így világos. A mellette lévő utcai ablakos helyiségből nyílik a fürdőszoba-WC és a szintén utcára néző hálószoba. A fürdőszoba zuhanyzós, kellemesen tágas, ablaka kertre nyíló, a meleg vizet villany bojler adja.
Kisebb családnak, befektetőknek bérbeadásra is kiváló! Az utóbbi években bérlők laktak a házban, a falakat festeni kell.
Eladási ár: 99 M Ft.
Vietnam:
Nhà riêng diện tích 81m² có vườn, bán tại Quảng trường Tarpai
Diện tích đất 506m².
Ngôi nhà gồm một tòa nhà chính bằng gạch một tầng, 3 phòng và một nhà phụ liền kề 2 phòng với lối vào riêng biệt. Nếu cần, có thể dễ dàng thông thành một. Về mặt kỹ thuật, nhà đã được cải tạo vào năm 2021, lắp đặt cửa sổ và cửa ra vào bằng nhựa có chớp. Hệ thống sưởi: lò sưởi gas. Cũng rất thích hợp để cho thuê cho các gia đình nhỏ và nhà đầu tư!