+7 fotó
Hirdetéskód: 8098599
Referenciaszám: HK-4637047-4637047
Frissítve: 1 hónapja
Budapest XVII. kerület eladó családi ház 3 szobás: 74 millió Ft
74 millió Ft
986,7 ezer Ft/m²
75 m²
675 m²
3 szoba
Családi ház Rákoscsaba
Eladó Bp. XVII. Kerületben Rákoscsabán, egy felújítandó vagy igény szerint bontandó 75 nm-es, 3 szobás, összkomfortos családi ház 670 nm telken. Az ingatlan csendes, aszfaltos utcában helyezkedik el, tégla építésű, cserép tetős. VÁLLALKOZÓK, BERUHÁZÓK részére kifejezetten ajánlott.
A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat, CSOK PLUSZ, megoldásokat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. Bővebb tájékoztatásért hívjon! Azonosító szám: M273573
Az OTP Bankcsoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat, lakástakarék-pénztári megoldásokat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.
Referencia szám: HK-4637047-ZE
Tulajdonságok
Családi ház
Felújítandó
Gázkazán
1950
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Biróczki Attila
OTPip - Budapest XIV. kerület Vezér utca 147 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 30 961 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
318 462 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.