+17 fotó
Hirdetéskód: 8940233
Referenciaszám: M317694-5181825
Frissítve: ma
Budapest XVIII. kerület eladó családi ház 5+2 fél szobás: 109 millió Ft
109 millió Ft
567,7 ezer Ft/m²
192 m²
714 m²
5+2 fél szoba
Eladó Ház, Budapest 18. ker.
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában!***
XVIII. KERÜLETI CSALÁDI HÁZ ELADÓ!
Budapest, XVIII. kerületének Liptáktelep részén ajánlom a figyelmébe ezt a 192 nm-es, 5+2 szobás, 1985-ben épült, felújítandó állapotú, de sok lehetőséget kínáló ingatlant, ami 714 nm-es telken helyezkedik el. Az épület több egymástól leválasztható lakrészből áll, úgy mint a 3 szobás földszinti rész, a tetőtérben található 4 szobás lakrész és a külön megközelíthető tárolószoba. A telken található egy nagyméretű emeletes, téglaépítésű melléképület is, mely az alsó szintjén 3 különálló részre osztott, fent pedig több helységből áll, ami korábban üzleti tevékenységre lett kialakítva. Az ingatlan fűtése korábban gázkazánról működött, ami jelenleg nem üzemképes.
ELŐNYÖK: nagy melléképület, családi házas övezet, többgeneráció számára is ideális, TISZTA TULAJDONI LAP, akár 3 külön lakás is kialakítható.
LOKÁCIÓ: Budapest XVIII. kerületében Liptáktelep frekventált részén található az ingatlan, az Üllői úttól minimális távolságra. A tömegközlekedés ideális, több busz és villamosmegálló könnyen megközelíthető.
A vásárláshoz az OTP Bank lakáshitel konstrukcióival, egyedi akciókkal és kamatkedvezményekkel állunk ügyfeleink rendelkezésére, DÍJMENTES ügyintézéssel. Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését és szívesen megnézné, akkor hívjon bizalommal, akár hétvégén is!
Referencia szám: M317694
Tulajdonságok
Családi ház
Felújítandó
Egyéb
1985
G
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Juhász Emese
OTPip - Budapest IX. kerület Üllői út 21 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 70 369 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
469 086 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás