+12 fotó
Hirdetéskód: 9014085
Referenciaszám: HZ074294
Feltöltve: ma
Budapest XVIII. kerület eladó családi ház 5 szobás: 174,9 millió Ft
174,9 millió Ft
832,9 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
210 m²
764 m²
5 szoba
Leírás
Budapest 18.kerületében, kertvárosi részen eladó egy 210nm-es önálló, téglaépítésű családi ház.
A kétszintes, teljesen aláípincézett ház (további kb 95nm) ideális elosztású, továbbá praktikus terek és kialakítás jellemzi. Ha két generáció költözne együtt, az is megoldható itt.
Dolgozószoba, vendégszoba, barkácsszoba, mosóhelyiség és még sok kényelmes egység teszi praktikussá a mindennapokat ebben az otthonban.
Főbb jellemzői:
- gázkazán a garázsszinten levő gépészeti helyiségben
- padlófűtés
- 2 db hűtő-fűtő klíma+- 10cm-es tetőszigetelés
- Bramac tetőccserép
- kényelmes, tágas, világos terek
- két generációs leehtőség
- automata garázskapu
Csodás növényzet (japán juhar, hortenzia, cukorsüveg fenyő, gyümölcsfák stb) díszítik a kertet, továbbá a teraszon kényelemesen ellehetünk tavasztól nyárig.
Autónkkal be tudunk parkolni a ház alatt levő garázsba, és itt még barkolni szeretők is megtalálják a barkácseszközöknek való helyiséget. Az udvarban vendég autó számára is térkövezett autóbeálló lett kialakítva.
Remek lokáció párosul a nyugodt övezethez: tömegközlekedés, park, bevásrlási lehetőség mind hamar elérhető.
Tulajdonságok
Családi ház
Gázkazán
1986
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 23 769 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
752 690 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.