+9 fotó
Hirdetéskód: 8611752
Referenciaszám: HZ043443
Frissítve: 12 napja
Budapest XX. kerület eladó családi ház 6 szobás: 139,9 millió Ft
139,9 millió Ft
699,5 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
200 m²
433 m²
6 szoba
Leírás
Tágas, 6 szobás családi ház eladó csendes környezetben, akár azonnal költözhetően a 20. kerületben!
Eladásra kínálunk egy 200 nm-es, 6 szobás összkomfortos családi házat, amelyhez egy 20 nm-es tároló, valamint egy fedett, 40 nm-es terasz is tartozik tökéletes helyszín családi, baráti összejövetelekhez. A ház két 10 nm-es erkélye pedig nyugodt pihenést biztosít a felső szinteken is.
Az 1990-ben épült ingatlan külső szigeteléssel rendelkezik, fűtését egy korszerű Bosch kazán látja el, így a rezsiköltség kedvezően alakul.
Parkolás könnyedén megoldható az ingatlan előtt ingyenesen.
A ház frissen felújított, azonnal költözhető, így akár már holnap otthonra találhat benne! A környék csendes, nyugodt, a szomszédok barátságosak és figyelmesek.
Kiváló lehetőség nagyobb családnak, vagy azoknak, akik tágas terekre és nyugalomra vágynak miközben egy karakteres, jól alakítható ingatlanban gondolkodnak.
Tulajdonságok
Családi ház
Gázkazán
1990
26 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 16
Hitelkalkulátor
Második évtől
602 066 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 16
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel