+2 fotó
Hirdetéskód: 8947536
Referenciaszám: H515802
Frissítve: 2 napja
Budapest XXI. kerület eladó családi ház 1 szobás: 32 millió Ft
32 millió Ft
1,14 millió Ft/m²
28 m²
1905 m²
1 szoba
Leírás
CSEPEL-HÁROSON NAGY TELEK ELADÓ FELÚJÍTANDÓ HÁZZAL
Csepel Háros csendes, rendezett részén kínálok megvételre egy 1905 nm-es, önálló helyrajzi számmal rendelkező, körbekerített telket, 1/1 tulajdonviszonnyal.
A telken található egy 28 nm-es, erősen felújítandó állapotú kis családi ház, amely igény szerint felújítható vagy akár új építésű ingatlan alapjául is szolgálhat.
Főbb jellemzők:
• 1905 nm telekterület
• önálló, körbekerített telek
• 1/1 tulajdon, tehermentes
• villany és víz a telken belül
• gáz és csatorna az utcában
• aszfaltozott utca
• nyugodt, jó lakókörnyezet
Ideális választás:
• családi ház építésére
• befektetésnek
• nagy kertet, nyugodt környezetet keresőknek
A környék kiváló, csendes, természetközeli, ugyanakkor jól megközelíthető.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Tulajdonságok
Családi ház
Cserépkályha
1960
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
137 713 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6