+17 fotó
Hirdetéskód: 8999848
Referenciaszám: H515327
Frissítve: 2 napja
Budapest XXI. kerület eladó családi ház 7 szobás: 262,9 millió Ft
262,9 millió Ft
938,9 ezer Ft/m²
280 m²
631 m²
7 szoba
Ebben a házban a családi recept és a családi otthon eggyé válik.
Kifejezetten Cukrászdának és Otthonnak Épült – Profi Ingatlan Eladó Csepelen!
Eladó egy minden részletében megtervezett, nettó 280 nm-es, tehermentes családi ház és üzleti komplexum egy 631 nm-es telken. Ez az ingatlan nem egy átalakított lakóház: kifejezetten erre a kettős funkcióra (lakhatás + cukrászati tevékenység) épült, így minden hatósági előírásnak és technológiai folyamatnak maximálisan megfelel.
Miért ez a legjobb választás a vállalkozásához?
Profi infrastruktúra: A szuterén szinten teljes értékű cukrászműhely, a földszinten elkülönített fagylaltkészítő helyiség és tágas üzlettér található.
Azonnali indítás: Az ingatlan egy éve még érvényes engedélyekkel üzemelt, állapota kiváló, így minimális ráfordítással újraindítható a termelés.
Kényelmi extrák: A technológiai hűtést és a kellemes hőérzetet 4 db klíma biztosítja.
Lakótér, ahol élmény a pihenés:
A privát szféra és a munka tökéletesen elkülönül, de mégis karnyújtásnyira van egymástól.
Modern élettér: Világos, déli fekvésű amerikai konyhás nappali.
Padlófűtés: Az emeleti nappaliban és a fürdőszobában padlófűtés gondoskodik a komfortról, a ház többi részén cirkó fűtés üzemel.
Panoráma és fény: Összesen 150 nm-nyi terasz és erkély tartozik az ingatlanhoz – kiemelkedő extra, hogy minden szobából közvetlen kijárat nyílik egy erkélyre!
Parkolás: Saját garázs biztosított.
Műszaki állapot: Az ingatlan jó állapotú, esztétikailag és szerkezetileg is megbízható. Tehermentes, így az adásvétel gyorsan lebonyolítható.
Helyszín: Csepel, frekventált, jól megközelíthető részén.
Amennyiben ilyen, vagy hasonló otthont keres hívjon bizalommal: 06704545405
Tulajdonságok