Eladó ház Budapest XXII. kerület, Budafok, Péter Pál utca 150 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8591699
Referenciaszám: 891215
Frissítve: 3 napja

Budapest XXII. kerület eladó családi ház 4 szobás: 250 millió Ft

250 millió Ft
1,67 millió Ft/m²
150 m²
Alapterület
500 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Eladó XXII. kerületben a Péter Pál utcában 150 m2-es 4 szobás + 50 m2 külön lakrész akár két generációnak is ideélis, ÚSZÓMEDENCE, SZAUNA, 2 FÜRDŐSZOBA, 2 wc, amerikai konyhás nappali, ahol kandaló is kiépítésre került. Tágas hálószobák. Galériás lakrész akár gyerek birodalmomnak is ideális. Parkolás telken .

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
2
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Gáz (héra)
Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
amerikai konyhabiztonsági ajtórácsinternetkertkapcsolatosklímakocsibeállóredőnyriasztóteraszvilágos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Sándor Lenke
Alberlet.hu Ingatlan Kft.
Az iroda összes hirdetése
+36 70 436 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 843 851 Ft
Második évtől
1 075 886 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,4%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Sándor Lenke
Alberlet.hu Ingatlan Kft.
Az iroda összes hirdetése
+36 70 436 3

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel