+6 fotó
Hirdetéskód: 8885492
Feltöltve: 3 hónapja
Budapest XXIII. kerület eladó családi ház 2 szobás: 85,9 millió Ft
85,9 millió Ft
1,01 millió Ft/m²
85 m²
176 m²
2 szoba
XXIII. kerületben 85nm-es házrész
Soroksáron 85nm -es családiházrész ,megosztási szerződéssel 176nm -es telekkel sürgősen eladó !!
Emeletes ház felső szintjén elhelyezkedő lakás
saját 176 nm-es kerttel rendelkezik, ami kerítéssel el van választva.
A lakáshoz tartozik a 30nm-es garázs, szerelő aknával,de 2 kijelölt
parkolóhellyel rendelkezik a zárt közös kertrészben,A házhoz tartozik egy fedett terasz amelyet műfűvel borítottak és rönkbútort készítettek ami a vételár részét képezi.
Nagy előszoba, ami lezárt előtér, és e-felett az ingatlan rendelkezik
egy szoba beépíthető tetőtérrel.
A fűtéscsövek a fürdőpadlót ill. a nappali egy részét felfűtik
Körben kertre néző kilátás található.
A lakásban két klíma, valamint minden ablakon árnyékolók találhatóak.
A házon 10cm -es szigetelés van. Az ingatlan 2008- ban épült.
Az ingatlan melegét gázkazán biztosítja .
Tulajdonságok
Családi ház
1
Jó állapotú
Gázkazán
A++
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BD
+36 70 531 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
369 674 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel