Eladó ház Bükkszentkereszt, Őz utca 166 nm
Eladó ház Bükkszentkereszt, Őz utca 166 nm
Eladó ház Bükkszentkereszt, Őz utca 166 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8988507
Referenciaszám: 352841
Frissítve: 2 napja

Bükkszentkereszt eladó családi ház 7 szobás: 69,9 millió Ft

69,9 millió Ft
421,1 ezer Ft/m²
166 m²
Alapterület
1307 m²
Telek
7 szoba
Szobák száma
Bükkszentkereszten, az Őz utcában kínálunk megvételre egy nettó 160 m²-es, különleges hangulatú házat, amely nemcsak méreteiben, hanem történetében is egyedi. Az ingatlant annak idején Nagy Imrének építették – bár végül, ahogy a történelemből tudjuk, nem igazán volt lehetősége kiélvezni… A ház két külön lakrészből áll: Az alsó szinten (120 m²) egy tágas nappali-konyha mellett 5 külön hálószoba található, és ami igazán ritka: mindegyik hálóhoz saját fürdőszoba tartozik. Ideális nagycsaládnak, vendégháznak vagy akár panziónak. A felső, külön bejáratú lakrész a tetőtérben került kialakításra (46 m²), ahol egy nagy nappali-konyha és egy fürdőszoba kapott helyet – tökéletes külön élettérnek vagy kiadásra. És ami a legfontosabb: ez nem egy „átlagos” ingatlan. Bükkszentkereszten rendkívül ritkán kerül eladó ház, pláne ilyen adottságokkal. Az épület szó szerint az erdő közepén található, csodálatos, nyugodt környezetben – itt tényleg el lehet bújni a világ zaja elől. Saját nyaralónak is kiváló választás, de a környék népszerűsége miatt befektetésként is aranyat ér: a rengeteg turista miatt folyamatos kiadhatóságot biztosíthat. Ha valami igazán különlegeset keresel, ami nem jön szembe minden nap, ezt érdemes megnézni.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
2
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Kandalló
Építés éve:
1940
Energetikai besorolás:
G
kandallókomfortospanorámaterasz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép