+12 fotó
Hirdetéskód: 8261944
Referenciaszám: H491961
Frissítve: 2 napja
Cegléd eladó családi ház 6 szobás: 35,5 millió Ft
35,5 millió Ft
298,3 ezer Ft/m²
119 m²
5000 m²
6 szoba
6 szobás családi ház eladó!
Eladóvá vált Cegléden, nappali + 5 szoba kialakítású családi ház.
Főbb jellemzők:
- hasznos alapterület: 119 nm
- telek: 5000 nm
- víz, villany
- gáz telken belül
- csatorna nincs
- vegyes falazat
- 2002-ben lett bővítve
- a régi épület vályog falazatú 10 cm-es hungarocell szigeteléssel
- az új rész B 38-as téglából épült 5 cm-es hungarocell szigeteléssel
- fűtése vízteres kandallóval (padlófűtés)
- szigetelt födém
- fa nyílászárók
- nappaliban klíma
A hirdetésben szereplő információk a megbízótól származnak, pontosságukért felelősséget nem vállalunk!
Tulajdonságok
Családi ház
Egyéb
2004
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
152 776 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6