Eladó ház Cegléd 70 nm
Eladó ház Cegléd 70 nm
Eladó ház Cegléd 70 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8949095
Referenciaszám: HZ019740-5187564
Frissítve: 4 napja

Cegléd eladó családi ház 2 szobás: 34,9 millió Ft

34,9 millió Ft
498,6 ezer Ft/m²
70 m²
Alapterület
680 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Eladó Cegléden egy családi ház.Az ingatlan vegyes falazatú, cserép fedésű. Kialakításra került benne, közlekedő, konyha, kamra, fürdőszoba wc-vel valamint 3 szoba.Az udvaron garázs és melléképületek.Fűtése jelenleg kályhás de a gáz az utcában közvetlen az ház előtt.Lokációt tekintve közelében vasútállomás, autópálya felhajtó pár percre de boltok városközpont is könnyen elérhető.További információért várom megtisztelő hívását akár hétvégén is. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Építés éve:
1960
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Pálóczi Erika
Duna House - Cegléd
Az iroda összes hirdetése
+36 53 999 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 117 802 Ft
Második évtől
150 194 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel