+11 fotó
Hirdetéskód: 8996888
Feltöltve: 8 napja
Ceglédbercel eladó családi ház 3 szobás: 67 millió Ft
67 millió Ft
690,7 ezer Ft/m²
97 m²
1321 m²
3 szoba
Eladó családi ház Ceglédbercelen
Eladóvá vált Ceglédbercel közkedvelt részén 1321 nm-es telken épült 97nm-es családi ház.
Az épület falazata vályogból készült. Az ingatlanon belül 3 külön nyíló szoba, tágas konyha, kellemes méretű fürdőszoba, nagy előtér, tárolásra alkalmas kamra, valamint 2 mellékhelység került kialakításra.
A fűtés gázkazánnal történik, valamint alternatívaként cserépkályha is rendelkezésre áll. A melegvizet egy 300L-es indirekt tároló biztosítja.
A ház 2021-ben teljes belső felújításon esett át, mely magába foglalta az alábbiakat:
- víz-villany-fűtésrendszer korszerűsítése
- ablakok cseréje minőségi 3 rétegű üvegezéssel ellátott műanyag ablakokra
- padló-és falburkolatok cseréje
- konyhabútor beépítése teljes gépesítéssel
Az ingatlanhoz tartozik egy 25nm-es fedett terasz, valamint az épület alatt 2 db pince is található, melyek 19 és 25 nm-k.
Telken belül megtalálható továbbá 25 nm-es műhely, 20 nm-es nyári konyha, kerti sütögető, valamint több állattartásra alkalmas ól is.
Közlekedés:
-Közvetlen vasútvonal Budapest Nyugati-pályaudvarra (Budapest-Szolnok vonal)
- Budapest autóval 45-60 perc alatt elérhető (M4)
Infrastruktúra:
- bölcsőde, óvoda, általános iskola
- pékség, helyi kisboltok
- háziorvos, gyermekorvos, fogorvos, védőnő, gyógyszertár, egészségház
- posta, önkormányzat
- Bankok, LIDL, ALDI, TESCO autóval 10 perc alatt elérhető Cegléden.
A településen Falusi CSOK támogatás elérhető!
Az ingatlanra CSOK Plusz hitel, Otthon Start Program, valamint hagyományos lakáshitel egyaránt igényelhető!
Ideális választás családosok, családalapítás előtt állok, valamint azok számára, akik nyugodt környezetre vágynak egy fejlődő településen.