+7 fotó
Hirdetéskód: 8885678
Referenciaszám: 23525
Frissítve: 2 napja
Csanytelek eladó családi ház 2 szobás: 17,9 millió Ft
17,9 millió Ft
223,8 ezer Ft/m²
80 m²
2 szoba
Eladásra kínálok egy családi házat Csanyteleken!
H&P azonosító: #23525
NAGY GEORGINA ingatlanreferens, tel.: 06/30-547-43-44
Amennyiben kollégánk elfoglalt, kérjen visszahívást SMS-ben a 06-70-628-1033-as telefonszámon!
Eladásra kínálok egy 2 szobás, családi házat Csanyteleken!
A ház főbb jellemzői:
Lokáció: Csanytelek
Ingatlan: Netto: 80nm
Elosztása: 2 hálószoba, egy étkező, egy konyha, fürdő + WC egybe, egy kamra, és egy tágas előszoba
Falazat: vályog Fűtés: Gázcirkó
Állapot: Használt
A házhoz tartozik egy 700 nm-es telek
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal!
Home & People azonosító: #23525
Irányár: 17.900.000-ft
Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja a megegyezés sikeres lebonyolítását, jogi tanácsadást, illetve teljes körű CSOK és hitel ügyintézést! Kérje ingyenes tájékoztatásunkat!
A kínálatban található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani a Home&People ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt!
Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek!
Home&People akciós forint HITELEK:
*Részletekért és díjmentes kalkulációkért keresse hitelspecialista kollégánkat:
Szalai Gábor Hitelspecialista
http://homeandpeople.hu/
Tulajdonságok
Családi ház
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 547 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
77 033 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel